Fustan treçerekësh, Springfield

2450L

SKU: 8953907

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra të fryra

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra të fryra, me lidhëse në pjesën e përparme dhe me shirit elastik në pjesën e pasme. 53% Viszkoë 47% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë