Fustan treçerekësh Springfield

5190L

SKU: 8952024

Fustan treçerekësh me rrip tek pjesa e belit dhe me jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me rrip tek pjesa e belit dhe me jakë të rrumbullakët, i carë në pjesën e pasme. 50% Viskozë 28% Poliestër 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë