Fustan treçerekësh, Springfield

4550L

SKU: 7953568

Fustan treçerekësh me printe florale dhe rripa të trashë

36
38
40
42
44
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe florale dhe rripa të trashë, me jakë V dhe i hapur në pjesën e pasme. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë