Fustan trecerekësh Women Secret

4200L

SKU: 5543597

Fustan treçerekësh me rripa dhe me jakë V

l
m
s
xl
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me rripa dhe me jakë V, me një të carë në pjesën anësore të këmbës. 65% Modal 35% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë