Fustan velvet me pala, Prenatal

SKU: 697617

Fustan i ngrohtë velvet, me pala dhe mini rrudhë në jakë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i ngrohtë velvet, me pala dhe mini rrudhë në jakë.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë