Fustan xhins, Mango

2990L

SKU: 27038632

Fustan i shkurtër xhins me mbyllje me kopsa

l
m
s
XS
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër xhins me mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë