Fustan xhins me mëngë të fryra Mango

4193L

SKU: 87077146

Fustan i shkurtër xhins me zinxhir në shpinë

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan xhins me prerje të shkurtër dhe me mëngë të shkurtra e të fryra; me prerje të drejtë, jakë katrore dhe mbyllje me zinxhir në shpinë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi