Fustan xhins për vajza, Okaidi

3490L

SKU: 683798146

Fustan xhins për vajza me rripa të hollë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan xhins për vajza me rripa të hollë dhe më një xhep në pjesën e përparme. 40% Pambuk 60% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë