Gershërë për thonjtë, That’s Love, Prenatal

690L

SKU: 637235

Gershere per thonjte

Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Gërshërë me tehe të lakuara.
Maja të rrumbullakosura.
ideale për duart e vogla dhe delikate të foshnjës tuaj.
Kasa mbron tehet nga agjentët e jashtëm.
Jashtëzakonisht të sigurat dhe të lehta për t’u përdorur.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,