Geta me thurje – Okaidi

990L

SKU: 967068091

Geta me thurje

10/12Vjec
2/3Vjec
4/6Vjec
7/9Vjec
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Keto geta me thurje sigurojne ngrohje dhe rehati. Fale llastikut ne pjesen e belit dhe punimit qe kane ne pjesen e brendshme sigurojne liri maksimale gjate levizjes. Mase te shenuar.,e perbere ngaPambuk 75%, Elastan 2%, Poliamide 23%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit