Geta Obaibi

1090L

SKU: 93113945

Geta te plota me shkelqim

12/18 Muaj
23/36 Muaj
3/6 Muaj
6/12 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Geta te plota ,te ngrohta me shkelqim.Te punuar me material te bute dhe te perbera nga nje brez I cili eshte shume I rehatshem dhe nuk jep shtrengim ne pjesen e stomakut te femijes. 68% Pambuk, 3% Elastan, 4% Fiber metalike, 20% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë