Geta Obaibi

590L

SKU: 74995805

Geta te plota lisho

12/18 Muaj
23/36 Muaj
3/6 Muaj
6/12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta të ngrohta për bebe,e kuruar me thurje të butë dhe të zgjatur, e këndshme për tu veshur. Thembra dhe gishti i përforcuar. Brez i rrafshët për mirëmbajtje të mirë e cila nuk jep shqetesime ne pjesen delikate te stomakut . 76% Pambuk,2% Elastan, 22% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit