Geta Okaidi

1190L

SKU: 849835201

Geta të trasha me detaje xixash

10-12 VJEÇ
2-3 Vjec
4-6 Vjec
7-9 vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta të trasha me detaje xixash dhe shirit elastik beli. 3% Elastan 5%Metal 6% Poliestër 20% Poliamid 66% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë