Geta Prenatal

2190L2490L

SKU: 535244

Geta te zeza mikrofiber 200den

l
m
s
xl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta te zeza te rehatshme te bera nga mikrofibra e bute 200 denier. Praktike dhe mbledhin pjesen e barkut ne menyre komode, pa krijuar jo rehati. 90% Poliamid, 10% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit