Geta, set 2(Palë) Okaidi

1113L

SKU: 676599809

Set prej 2 palë getash, të ngrohta dhe të rehatshme

10/12 Vjec
2-3 Vjec
7/9 Vjec
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë getash, të ngrohta dhe të rehatshme, dizajn bazik, njëngjyrëshe.  74% Pambuk 2% Elastan 1% Fibër Metalike 23% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit