Geta, set 2(Palë) Okaidi

1490L

SKU: 76599138

Set prej 2 palë getash, të ngrohta dhe të rehatshme

10/12 Vjec
2/3 Vjec
4/6 Vjec
7/9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 palë getash, të ngrohta dhe të rehatshme, dizajn bazik, njëngjyrëshe. 74% Pambuk 2% Elastan 1% Fibër Metalike 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë