Geta, set 2(Palë) Okaidi

1490L

SKU: 76599557

Set prej 2 palë getash, të ngrihta dhe të rehatshme

5-6 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë getash, të ngrihta dhe të rehatshme, dizajn bazik, njëngjyrëshe. 74% Pambuk 2% Elastan 1% Fibër Metalike 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë