Geta të ngrohta me detaje lulesh Obaibi

1090L

SKU: 98777

Geta të ngrohta me detaje lulesh me thurje të butë dhe elastike të këndshme për tu veshur

12/18 Muaj
6/12 Muaj
3/6 Muaj
roze
Fshije

Geta të ngrohta me detaje lulesh me thurje të butë dhe elastike të këndshme për tu veshur me model të aplikuar në kyçin e këmbës me bel të sheshtë komod . Përbërja : 73% Pambuk 3% elastik 23% poliamid 1% poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

12/18 Muaj, 6/12 Muaj, 3-6 Muaj, 3/6 Muaj

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Geta të ngrohta me detaje lulesh Obaibi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *