Geta tyl Prenatal

SKU: 598305

Geta bazike me material elastik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Geta bazike me teksturë tyli dhe me shirit elastik në bel. 100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë