Gjej, Ndiej, Meso (Kafshet e xhungles), Prenatal

800L

SKU: ARBA87915

Në këtë libër plot me ilustrime të mrekullueshme, pjesë e serisë “Gjej, ndiej, mëso”, vogëlushët do të njihen me botën e xhunglës dhe jo vetëm me emrat e kafshëve. Ata do të vështrojnë faqe më faqe për të gjetur kafshët dhe me mollëzat e gishtave të veckël mund ta zbulojnë këtë botë të lezetshme duke prekur e ndjerë trupin e krokodilit e të elefantit, gëzofin e majmunit e plot gjëra të tjera.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Në këtë libër plot me ilustrime të mrekullueshme, pjesë e serisë “Gjej, ndiej, mëso”, vogëlushët do të njihen me botën e xhunglës dhe jo vetëm me emrat e kafshëve. Ata do të vështrojnë faqe më faqe për të gjetur kafshët dhe me mollëzat e gishtave të veckël mund ta zbulojnë këtë botë të lezetshme duke prekur e ndjerë trupin e krokodilit e të elefantit, gëzofin e majmunit e plot gjëra të tjera.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,