Gjysëm çizme Geox

SKU: U16D1C00047C9999

Gjysëm çizme për meshkuj, me teksturë lëkure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Gjysëm çizme për meshkuj, me teksturë lëkure dhe majë të rrumbullakët. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit