Gjysëm cizme Mango

1490L

SKU: 27041109

Gjysëm cizme efekt lëkurë, me takë

36
37
38
39
40
Bezhe e lehte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Gjysëm cizme efekt lëkurë, me takë, me majë katrore dhe me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit