Gjysëm çizme Mango

7490L

SKU: 17032886

Gjysëm çizme me takë

35
36
37
38
39
40
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çizme me gjatësi deri në kyç, me teksturë kamoshi dhe me takë, mbyllje me zinxhir në anësore. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë