Gjysëm cizme Okaidi

5590L

SKU: 676107703

Gjysëm cizme për vajza , efekt lëkurë

25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Gjysëm cizme për vajza , efekt lëkurë, me disa tonalitete dhe me mbyllje me zinxhir në pjesën anësore.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit