Gjysëm çizme Okaidi

4900L

SKU: 682344100

Gjysëm çizme me detaje pellushi dhe dizajn me shkëlqim

25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Gjysëm çizme me detaje pellushi dhe dizajn me shkëlqim, mbyllje me zinxhir në pjesën anësore.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit