Golf I thurur Mango

SKU: 87910525

Golf I shkurtër I thurur me mëngë të shkurtra të fryra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Golf I shkurtër I thurur me mëngë të shkurtra të fryra 44% POLIESTER, 1% ELASTAN, 50% AKRILIK, 5% LESH

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi