Golf me mëngë të gjata Springfield

2093L

SKU: 0072690

Golf me mëngë të gjata, prerje e drejtë

l
m
s
xl
XS
Kafe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Golf me mëngë të gjata, prerje e drejtë, me detaje rrudhash tek pjesa e jakës dhe mëngëve. 50% Viskozë 28% Poliestër 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë