Golf bazik Okaidi

1390L

SKU: 675619520

Gol me mëngë të gjata, me dizajn bazik

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Gol me mëngë të gjata, me dizajn bazik dhe prerje të drejtë. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit