Govatë, OkBaby, Prenatal

3290L

SKU: 565082

Dizajn ergonomik, Onda është i lehtë dhe kompakt, i lehtë për tu lëvizur dhe ruajtur. 

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

E pajisur me pikë mbështetëse inguinale. Baza me jastëk gome anti rreshkitese për qëndrueshmëri më të madhe në sipërfaqen e mbështetjes.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,