Govatë për bebe 0-12 muaj, OK BABY, Prenatal

SKU: 120326301

Govatë për bebe 0-12 muaj, me dy pozicione shtrirjeje. Me termometër uji të brendshëm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Govatë për bebe 0-12 muaj, me dy pozicione shtrirjeje. Me termometër uji të brendshëm. Përmasat: 78,5x50x25,5cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,