Govatë rozë për fëmijë

2200L

SKU: 8008577148929

Govatë rozë për fëmijë, Vaskë kompakte për dush. I përshtatshëm për bebe nga 0 deri në 12 muaj. Vaska e bebeve Onda ka një mbështetje dhe një bazë me jastëkë gome që nuk rrëshqasin. Termometër dixhital i integruar. E lehtë dhe kompakte.

Ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Govatë rozë për fëmijë, Vaskë kompakte për dush. I përshtatshëm për bebe nga 0 deri në 12 muaj. Vaska e bebeve Onda ka një mbështetje dhe një bazë me jastëkë gome që nuk rrëshqasin. Termometër dixhital i integruar. E lehtë dhe kompakte. Përmasat e vaskës: L cm 42 x ë cm 24 x D cm 63.