Govate transparente – Prenatal,OK BABY

2800L

SKU: 8008577848928

Govate transparente

4 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Dizajn ergonomik, Onda është e lehtë dhe kompakte, lëvizet dhe ruhet lehtë. Duke pasur parasysh madhësinë e vogël është e mundur ta vendosni brenda dushit.
E pajisur me një pikë mbështetëse të ijeve. Baza me jastëk gome anti rreshkitje për qëndrueshmëri më të madhe në sipërfaqen e mbështetjes.
Termometër dixhital me kristal të lëngët mikroskapsuluar të integruar. Tregimi i nivelit maksimal të rekomanduar të ujit.
Kapak për zbrazjen më të shpejtë të ujit.
Kapaciteti maksimal: 16 litra.
Përmasat: L63 x H24 x P42 cm.
Pesha: 950 gr.

Sipas markës

Sipas sezonit