Govate Volare Cam

11990L

SKU: PB203008C262

Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg.

-Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji, me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

-Tavolina permban edhe vasken per larjen e femijes. Ideale per banjot e vogla.

-Me dy vende te pershtatura njeri per femijet 0-6 dhe tjetri per 6-12 muajsh.

-Ka vend per produktet e higjenes.

-Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar.

-Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

-Permasat e hapur 77.5x69x101 cm dhe e mbyllur 72.5x22x108 cm

Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg.

-Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji, me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

-Tavolina permban edhe vasken per larjen e femijes. Ideale per banjot e vogla.

-Me dy vende te pershtatura njeri per femijet 0-6 dhe tjetri per 6-12 muajsh.

-Ka vend per produktet e higjenes.

-Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar.

-Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

-Permasat e hapur 77.5x69x101 cm dhe e mbyllur 72.5x22x108 cm

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë