Gushore me motiv gjirafe Prenatal

490L 343L

SKU: 663308

Gushore pambuku me shirit kontrastues

ONE SIZE
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Gushore pambuku me shirit kontrastues përreth dhe një print gjiryfe përpara. Mbyllje me buton.

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, ONE SIZE

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE