Gushore, That’s Love, Prenatal

990L

SKU: 637189

Gushore në pëlhurë dhe silikoni. Kombinimi i pëlhurës dhe silikoni e bën atë rezistent dhe të lehtë për tu pastruar.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Gushore në pëlhurë dhe silikoni. Kombinimi i pëlhurës dhe silikoni e bën atë rezistent dhe të lehtë për tu pastruar.Falë mbylljes praktike të velkrove është e adaptueshme për fëmijët e moshave të ndryshme

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,