Hekurudhë me makina të ndryshme Prenatal

4990L

SKU: 662329

Hekurudhë lodër me përbërje miqësore ndaj mjedisit dhe me disa makina të ndryshme

Shumengjyreshe
U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lodër hekurudhë me makina të ndryshme dhe me tabela rrugore. Duke zgjedhur këtë lodër, ju ndihmoni mjedisin falë paketimit dhe përbërjes me dru nga burimet pyjore të menaxhuara me përgjegjësi.

Sipas markës

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Përzgjidh ngjyrën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh masën

Sipas masës