Hoodie për djem, Prenatal

1390L2770L

SKU: 7093670

Hoodie pambuku për djem

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Hoodie pambuku për djem me kapuc dhe printe dinosauri. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë