Hunde e lezetshme me tinguj (Panda), Prenatal

600L

SKU: ARBA49019

Ka shumë fëmijë që e pëlqejnë arushin e lezetshëm panda. Në këtë libër ata do të njihen me të, por edhe me miqtë e tij, që lodrojnë në park një ditë të bukur plot diell, shoqëruar me ilustrime të gëzueshme. Panda ka një hundë-buton. Sa herë që shtypet, lëshon një tingull, por nuk është vetëm tingulli i hundës së pandës. Janë edhe shtatë të tjerë. Shihni figurat dhe shtypni hundën, që të zbuloni e të dëgjoni tingujt e tjerë.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Ka shumë fëmijë që e pëlqejnë arushin e lezetshëm panda. Në këtë libër ata do të njihen me të, por edhe me miqtë e tij, që lodrojnë në park një ditë të bukur plot diell, shoqëruar me ilustrime të gëzueshme. Panda ka një hundë-buton. Sa herë që shtypet, lëshon një tingull, por nuk është vetëm tingulli i hundës së pandës. Janë edhe shtatë të tjerë. Shihni figurat dhe shtypni hundën, që të zbuloni e të dëgjoni tingujt e tjerë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,