Jastëk Anti reflux, Prenatal

2460L

SKU: 567125

Jastëk me pjerrtësi 15° e cila ndihmon fëmijët me refluksin dhe mund të lehtësojë tretjen

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Jastëk me pjerrtësi 15° e cila ndihmon fëmijët me refluksin dhe mund të lehtësojë tretjen.Përmasat: 50x35x9

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,