Jastëk hipoalergjik, Giordani, Prenatal

800L

SKU: 594759

Jastëk për krevat fëmijësh me mbushje 10% hipoalergjike me fibra poliesteri

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Jastëk për krevat fëmijësh me mbushje 10% hipoalergjike me fibra poliesteri.Siguron nje mbeshtetje shume te bute dhe te rehatshme.Jastek 100% pambuk. Përmasat 30 × 50 cm

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,