Jastëk me mbulesë saten pambuku komod Prenatal

990L

SKU: 594757

Jastëk djepi me mbushje 100% të fibrave poliestër hipoalergjike. Siguron një mbështetje shumë të butë dhe të rehatshme. Jastëk në 100% saten pambuku. Masat 20 × 30 cm.

Shtojeni ne listen e deshirave

Jastëk djepi me mbushje 100% të fibrave poliestër hipoalergjike. Siguron një mbështetje shumë të butë dhe të rehatshme. Jastëk në 100% saten pambuku. Masat 20 × 30 cm.

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit