Jastëk për shtatëzani dhe gjidhënie, That’s Love, Prenatal

SKU: 640590

Jastëk për gjidhënie që përshtatet në mënyrë të përkryer me nevojat e shtatzënisë, lindjes dhe ushqyerjes me gji, ose thjesht për relaksim. 

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Jastëk për gjidhënie që përshtatet në mënyrë të përkryer me nevojat e shtatzënisë, lindjes dhe ushqyerjes me gji, ose thjesht për relaksim. Cilësi e shkëlqyeshme në çdo detaj.Veshje e jashtme 100% pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,