Jastek – Prenatal ,GIORDANI

1100L

SKU: 8054688007327

Jastek

6 stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Jastëk për krevat në shkumë poliuretani me mbushje në 100% fibër poliesteri hipoallergjike. Siguron një mbështetje shumë të butë dhe të rehatshme. Mbulesa e jastëkut në saten pambuku 100%. Masat 30 × 50 cm.

Sipas markës

Sipas sezonit