Jastëk Udhetimi Carpisa

2200L

SKU: AA605705C00

Jastëk Udhetimi

U
Blu
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Jastek udhetimi eshte ajo qe ju nevojitet per te siguruar rehati maksimale dhe t’ju lejoje te pushoni kudo Eshte nje jastek udhetimi lehtesisht i transportueshem sepse kerkon pak hapesire me tren me aeroplan por edhe me makine ky jastek qafe siguron qendrueshmerine e kokes dhe ju lejon te arrini destinacionin tuaj me nje humor te qete 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit