Jelek dopio-kopsë Mango

4494L

SKU: 67009403

Jelek dopio-kopsë me jakë V klasike

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek dopio-kopsë me jakë V klasike dhe xhepa anësorë me kapak. 92%Viskoze,8%Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë