Jelek i gjatë me lidhëse beli Mango

SKU: 87097132

Jelek i gjatë me jakë V dhe lidhëse beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Jelek i gjatë me jakë V të kryëzuar, me lidhëse beli, me kopsa dhe dy xhepa anësorë. 70% Pambuk, 30% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA