Jelek I kthyeshëm nga të dy anët Cortefiel

SKU: 7868324

Jelek xhup I kthyeshëm nga të dy anët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek xhup I ktheshëm nga të dy anët , me zinxhit dhe xhepa anësore. 100% Najlon

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Përzgjidh masën

s, m, l, xl, xxl, xxxl

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ