Jelek I leshtë me kopsa Mango

SKU: 87042021

Jelek I shkurtër i leshtë me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Jelek I shkurtër i leshtë me kopsa në pjesën e përparme, me jakë të rrumbullakët prerje e drejtë. 15% POLIESTER, 15% POLIAMID, 55% AKRILIK, 15% LESH

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi