Jelek i thurur Mango

3493L

SKU: 87084053

Jelek me jakë të heqshme me lidhëse

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek pa mëngë me prerje të drejtë, dizajn i thurur me jakë të heqshme me lidhëse dhe shirit kontrastues përreth. 85% Akrilik, 10% Akrilik, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA