Jelek Activewear Mango

2793L

SKU: 87064047

Jelek me kapuç dhe xhep

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek i thurur me prerje të drejtë dhe të shkurtër, me kapuç dhe një xhep para. 70% Viskoze, 30% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA